SPEELLIJST

ZO 27 JUNI 2021 | ALKMAAR – TesselTheater | 15:00 en 17:00 uur | €15,- | https://roesspeelt.nl/reserveringen-try-out-tesseltheater/


ZO 18 JULI 2021 | HILVERSUM – Theater Kleintje Kunst | 14:30 uur | €15,- | https://www.theaterkleintjekunst.nl/pleintje-kunst-roes-en-ruth-elings/


ZO 5 SEPT 2021 | TIENHOVEN – Gluren bij de buren | 13:30, 15:00 en 16:30 uur | Gratis| https://glurenbijdeburen.nl/informatie/programma#91


VRIJ 15 OKT 2021 | GRONINGEN – Le Petit Theatre | 20:00 uur | €24,95 | https://www.petittheatre.nl/product/4508699/roes-tobben


ZA 16 OKT 2021 | LEEUWARDEN – Theater de Bres | 20:30 uur | €15,- | https://theaterdebres.nl/events/dubbelcabaret-roes-en-ruth-elings/


DO 21 OKT 2021 | AMSTERDAM – Theater Mascini | 20:30 uur | €15,- | https://www.theatermascini.nl/theater/52-roes-en-ruth


VRIJ 29 OKT 2021 | AMERSFOORT – Theater de Kamers | Tijd t.b.a | €15 | https://www.theaterdekamers.nl/event/toneelkamer-roes-en-ruth-elings/


VRIJ 12 NOV 2021 | ENSCHEDE – Het Vestzaktheater | 20:30 uur | €12,50 | https://www.hetvestzaktheater.nl/programma/109697/theaterduo-roes-ruth-elings/we-zullen-wel-zien-waar-we-terechtkomen-tobben/


ZA 20 NOV 2021 | DELFT – Rietveld Theater | 20:30 uur | €15,50 | https://rietveldtheater.stager.nl/web/tickets/111070208


ZA 27 NOV 2021 | DE RIJP – De Groene Zwaan | 20:30 uur | €15,- | https://degroenezwaan.nl/evenementen/


VRIJ 3 DEC 2021 | NIJMEGEN – Theater VIER | 20:00 uur | €12,50 (Excl. servicekosten) | https://shop.ikbenaanwezig.nl/tickets/event/roes-ruth-elings-2x-nieuw-kleinkunst


ZO 12 DEC 2021 | VINKEVEEN – Koffiehuis de Goedemorgen | 17:00 uur | Prijs t.b.a.


ZA 8 JAN 2022 | GOUDA – Kleintheater Zwaan | 19:15 uur en 21:00 uur | €12,50 | https://www.kleintheaterzwaan.nl/voorstellingen


VRIJ 14 JAN 2022 | ZAANDAM – BIND | 20:00 uur | €10,- | https://www.bijbind.nl/product/duo-roes-theater-14-jan-2000/


ZA 22 JAN 2022 | TERSCHELLING – West-End Theater | Tijd t.b.a. | Prijs t.b.a.


ZO 23 JAN 2022 | TERSCHELLING – West-End Theater | Tijd t.b.a. | Prijs t.b.a.


ZA 29 JAN 2022 | GEERTRUIDENBERG – Admiraalszaal | Tijd t.b.a. | €13,50 | https://www.scattandocrowd.nl/wezullenwelzien.html


ZA 12 FEB 2022 | VENLO – Theater de Garage | 20:15 uur | €13,- | https://www.theaterdegarage.nl/voorstellingen/roes-en-ruth-elings-we-zullen-wel-zien-waar-we-terecht-komen-en-tobben/


ZA 19 FEB 2022 | UTRECHT – Schiller Theater | 20:00 uur | €15,- | https://www.schillertheater.nl/


ZA 9 APR 2022 | TERHEIJDEN – Het Witte Kerkje | Tijd t.b.a. | €15,-